Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

11 listopada

Dzisiaj w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Pani Jadwiga Zaborowska przygotowała świetny scenariusz, a uczniowie klasy II “b” (gościnnie K. Madczak z klasy II”a”) go przedstawili. W czasie apelu wiele dowiedzieliśmy się o historii “Mazurka Dąbrowskiego, był też pokaz slajdów i konkurs z nagrodami. Gratulujemy pomysłu i wykonania

– Agi x)

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów