Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Wycieczka do Zielonej Góry

streetdance1 W dniu 1 października obie klasy drugie z wychowawcami (J. Zaborowska i D. Wypych) wybrały się na wycieczkę do Focus Parku w Zielonej Górze. Głównym celem naszej wycieczki film “Street Dance”, w którym wystąpili  finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent.  Fabuła bardzo optymistyczna, a całość zrealizowana w 3D, więc efektów i wrażeń było sporo . Więcej na temat wycieczki i filmu przeczytacie w nowym numerze Utopii.

streetdance Na zdjęciach paru naszych “wycieczkowiczów” w trakcie i zaraz po projekcji oczywiście w 3D  (aby wyświetlić obraz trójwymiarowy zakładamy okulary anaglifowe – takie czerwono niebieskie, którę często dodawane są jako gratis w czasopismach)

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów