Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Coca-Cola Cup

Coca-Cola Cup W dniu 31.05.10 r. nasza drużyna piłkarska (A. Rutkowski, M. Rogowski, M. Witowski, K. Zbierzak, T. Nowicki, D. Nawrocki, D. Marszycki, J. Tomiuk, K. Dobryniewski, T. Szpringiel), której opiekunem jest pan Tomasz Paluszkiewicz, biorąca udział w turnieju Coca – Cola Cup rozegrała mecze z reprezentacjami szkół z Żagania i Lipinek Łużyckich. Remis z Żaganiem i wygrana z Lipinkami dała nam historyczny awans do finału wojewódzkiego.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów