Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Konkurs recytatorski w Sulechowie.

olek_0 Dnia 14 maja 2010 roku odbył się finał Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego na szczeblu wojewódzkim. Organizatrrem był Dom Kultury w Sulechowie.  W grupie wiekowej III brali udział gimnazjaliści reprezentujący swoje powiaty. Przedstawicielami naszego powiatu byli: Aleksander Rutkowski – Gimnazjum Tuplice, Barbara Szafrańska  – Gimnazjum Brody i Karolina Kwiecień – Gimnazjum nr 1 Żary. Na spotkanie przybyła 34 osobowa grupa, by rywalizować o laur zwycięzcy. Muszę z zadowoleniem stwierdzić, że tegoroczna ekipa pokazała naprawdę wysoki poziom i jak sama komisja stwierdziła, trudno było wyłonić jednogłośnie kandydatów do tytułu laureata. Nasz Olek dał z siebie wszystko, wypadł naprawdę dobrze, ale ani jemu, ani pozostałym reprezentantem naszego powiatu nie udało się sięgnąć po główne nagrody. W tym roku zwyciężyła Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski, Sulęcin, Żagań i Sulechów. A więc do przyszłego roku:)

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów