Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Unihokej dziewcząt

unihok01 24 marca 2010 roku nasze wspaniałe dziewczyny z gimnazjum zdobyły srebro w POWIATOWEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU w Żarach. W skład drużyny wchodzi: Marta Baranowska, Karolina Smyk, Marta Warchoł, Ada Cygan, Ola Braszka, Ania Nowakowska, Magdalena Kowalska i Kasia Konstańczyk. Tym sposobem otrzymały awans na PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO w Babimoście . Na zdjęciu jesteśmy ze swoją ulubioną drużyną żarską. Trzymamy kciuki!!!

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów