Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Udało się:)

Olek Dzień konkursu. Wszyscy zdenerwowani, zestresowani czekają na jeszcze jednego uczestnika, Aleksandra Rutkowskiego… Nareszcie…jest ale… Tego niestety nikt się nie spodziewał. Nasza nadzieja na zwycięstwo dociera do nas ( prosto z wygranego meczu w Lipinkach Łużyckich) ze złamaną ręką. Potem odwiedziny w szpitalu i decyzja naszego bohatera – STARTUJĘ.
I strzał w dziesiątkę. Olek zauroczył jurorów fragmentami “Oskara i pani Róży” Erica Emanuela Schmitta i w towarzystwie dwóch koleżanek będzie reprezentantem naszego powiatu ( i naszej szkoły oczywiście)  w finale wojewódzkim.
Gratulujemy Ci nasz bohaterze 🙂

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów