Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Tak długo na to czekaliśmy!

kinga-1 Kinga Marzec, uczennica klasy IIa naszego gimnazjum, znalazła się w ścisłym finale wojewódzkiego konkursu polonistycznego. 6 marca 2010 roku przeszła etap I – część pisemną.Uzyskała rewelacyjny wynik 24 punkty na 25 możliwych. Tego w historii naszej szkoły jeszcze nie było. W poniedziałek 29 marca będzie rywalizować z najlepszymi w Gorzowie Wielkopolskim –  w etapie II czyli części ustnej. Trzymamy mocno kciuki.

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów