Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Nasi górą – Turniej Piłki Nożnej Halowej w Lipinkach

druzyna Dnia 5 marca w Lipinkach Łużyckich odbyły się zawody w piłkę nożną o puchar Starosty Żarskiego. Reprezentanci pod opieką p.Tomasza Paluszkiewicza wyjechali o 8 rano by zmierzyć się z innymi, równie dobrymi drużynami. Pierwszy mecz niestety przegrali z Jasieniem, mimo
to nie poddali się i walczyli do końca, gdzie dalej szło im tylko lepiej. W ćwierćfinale pokonali gospodarzy przy zapełnionej kibicami hali. Następnie w półfinale musieli znów zmierzyć się z Jasieniem, lecz dzięki odpowiednio wyciągniętym wnioskom i mobilizacji
łatwo im poszło. Wygrywając ten mecz pozostał im jedynie finał, gdzie musieli pokonać reprezentantów z Lubska. Mimo ciężkiej gry oczywiście poradzili sobie i takim sposobem nasi chłopacy zajęli 1 miejsce w turnieju.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Sandra Świerlińska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów