Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Jak przekazać 1% podatku Naszej Szkole

Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy w zeszłym roku przekazali 1% podatku dochodowego Zespołowi Szkół w Tuplicach. Pieniądze uzyskane dzięki Państwa udziałowi w akcji “1% dla naszej szkoły” przeznaczyliśmy (w porozumieniu z Radą Rodziców) na zakup książek do biblioteki szkolnej.
Obecnie trwa czas wypełniania PIT-ów, rozliczania z Urzędami Skarbowymi. Jest więc okazja, aby przyczynić się do wspomożenia tuplickiej szkoły poprzez przystąpienie do akcji przekazywania 1% podatku dochodowego. Pieniądze zabrane w kolejnej edycji akcji chcielibyśmy przeznaczyć na wzbogacenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne. Zostanie to skonsultowane z Radą Rodziców, po przekazaniu raportu o wysokości wpływów na konto naszej szkoły.
Już teraz wiemy, że zainteresowanie akcją jest w tym roku większe niż w ubiegłym!
Wyczerpujące informacje o akcji wspierania szkół znajdują się na stronach internetowego portalu “Przyjaznej Szkoły”: http://www.ps.org.pl/

Jak przekazać 1% podatku Naszej Szkole:

Wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). W zeznaniu podajemy nazwę organizacji oraz numer jej wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: Stowarzyszenie Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom

“Przyjazna Szkoła”

Nr Krajowego Rejestru Sądowego: 0000031762

W rubryce “inne informacje w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem” należy wpisać nazwę naszej szkoły i jej nr w Stowarzyszeniu, czyli:
Zespół Szkół w Tuplicach – Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej, 600000058276

(tylko dzięki temu wpisowi pieniądze trafią do naszej placówki!!!!!)

* Tu ma się znaleźć 1% Twojego podatku, podana kwota na rysunku jest przykładowa!
Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów