Dzień Kobiet

dkSpełnienia wszystkich marzeń,
zadowolenia z siebie,
radości życiowej
i aby każdy kolejny dzień
był Dniem Kobiet
życzymy Wam  wspaniałe,
niepowtarzalne Panie!

Dnia 8 marca na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Cały Apel z tej okazji przygotowała klasa I “a” razem ze swym wychowawcą p.Dariuszem Wypychem oraz Samorząd Uczniowski z p. Julitą Sarnowską.
Początek apelu zaowocował kawą dla każdego nauczyciela, przyktórej z uśmiechem na twarzy oglądali humorystyczny występ. Pod koniec całego apelu wystąpiło kółko muzyczne, które zaprezentowało nam kilka utworów. Nie mogło obyć się oczywiście bez kwiatów, które otrzymały na sam koniec apelu nasze nauczycielki. Wszystkie zdjęcia niedługo pojawią się w naszej galerii.
Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet. 🙂 Sandra Świerlińska