Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Balladyna 2010

balladyna Dnia 25. marca w Żarach odbył się Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych “Balladyna 2010”.  Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy aktorów, drugie i trzecie klasy gimnazjum. Reżyserką obu spektakli była pani Jadwiga Zaborowska. Klasy drugie zaprezentowały spektakl “Tragedia grecka”, trzecie – “Lustro”. Rozemocjonowani czekaliśmy na werdykt jury. “Udało się!”. “Tragedia grecka” została wyróżniona, “Lustro” zyskało drugie miejsce na podium, Srebrną Balladynę. Trzecie klasy otrzymały też nominację do finału wojewódzkiego Lubuskiej Gali Teatralnej Decyzją Rady Artystycznej. Ponadto pani Jadwiga Zaborowska otrzymała Żelazną Balladynę, jako Odkrycie Roku. Gratulujemy wszystkim aktorom (życząc dalszych sukcesów), i dziękujemy przede wszystkim pani Zaborowskiej za czas, który poświeciła na przygotowanie grup. Teraz trzymamy kciuki za występ na etapie wojewódzkim 🙂

Kinga Marzec

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów