Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Sukces w konkursie polonistycznym

Dnia 06 lutego 2010 roku sześć uczennic naszego gimnazjum ( Kinga Marzec, Martyna Kieler, Marta Baranowska, Katarzyna Ceglarz, Karolina Łobodziec i Renata Mielniczek) wzięło udział w konkursie polonistycznym na etapie  rejonowym. Do etapu wojewódzkiego przeszły aż dwie : Kinga i Martyna. Cieszymy się bardzo z ich sukcesu i życzymy powodzenia i dużo szczęścia w finale.To naprawdę wielki sukces. Całe gimnazjum trzyma za nie kciuki 06 marca 2010 r. 🙂

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów