Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Grunt to dobry pomysł :)

DSC03649Nasze pierwszaki już nie raz pokazały, że potrafią zadziwić niesamowitymi pomysłami. A oto kolejny z nich. Projekt “Polska 20 ,30, 40, 50, 60 lat temu” . Cóż w tym oryginalnego? To polska rzeczywistość ich rodziców, dziadków a nawet pradziadków. Wystawę otwarto 22 lutego 2010 roku w gabinecie polonistycznym na długiej przerwie. Swoją obecnością zaszczyciło nas grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Tuplicach, na czele z panią dyrektor Małgorzatą Polak i panią wicedyrektor panią Ewą Kazuś. Przez dwa kolejne dni, wystawę będą mogli obejrzeć rodzice przybyli na zebrania klasowe. Z góry dziękujemy za wizytę.
Pomysłodawcy projektu : Martyna Kowalczyk, Emilia Bałut, Kornela Kowalczyk, Kornelia Wypych, Anna Kubit, Anna Sosnowska i Adrian Cieślak.

Specjalnie dla rodziców przygotowane zostało przedstawienie obrazujące życie w PRL-u, kolejki w sklepach i kartki na niemalże wszystko, kontrastujące z naszą rzeczywistością. Więcej zdjęć z projektu w naszej galerii

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów