Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Mikołajki

mikolajW dniu dzisiejszym do naszej szkoły przyszły dwa Mikołaje. Jeden duży drugi mały. Rozdali cały worek prezentów.  Większość uczniów, aby otrzymać upominek musiało wykonać “część artystyczną” polegającą na wykonaniu piosenki lub wyrecytowaniu wiersza. Wszyscy uczniowie otrzymali również batoniki “Mulatek” ufundowane z unicjatywy Rady Rodziców przez firmę Magnolia w Lubsku oraz czekolady sponsorowane przez Komisję AA, Akcję Katolicką i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Tuplicach.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów