Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Gimnazjada Informatyczna w Żarach

gimnazjadaDzisiaj 12 grudnia 2009 roku w gościnnym Gimnazjum nr 2 w Żarach odbyła się X Gimnazjada Informatyczna. W turnieju brali udział uczniowie gimnazjów powiatu żarskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Prometeusz Pohl i Dawid Tułacz. Obaj  po teście sprawdzającym z wiedzy ogólnej zakwalifikowali się do ścisłego finału, w którym 9 najlepszych miało za zadanie wykonać stronę internetową w języku HTML. Ostatecznie Prometeusz Pohl zajął V miejsce, a nasz pierwszoklasista Dawid Tułacz VII.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów