Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Wojewódzki finał turnieju BRD

W piątek i sobotę (15-16 maja br.) we Wschowie odbył się finał  wojewódzki Ogónopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na starcie stanęło 13 najlepszych 3 -osobowych drużyn Szkół Gimnazjalnych oraz 14 najlepszych 3 osobowych drużyn Szkół Podstawowych z województwa lubuskiego wyłonionych podczas eliminacji powiatowych. Rozpoczęcie turnieju miało miejsce 15 maja o godzinie 15.00 w siedzibie CKU  we Wschowie,  gdzie uczestnicy rozwiązywali test wiedzy.W kolejnym dniu od samego rana rozgrywane były kolejne konkurencje tj: tor przeszkód, udzielenie pierwszej pomocy oraz sprawdzian umiejętności pokonywania miasteczka ruchu drogowego.
Naszą szkołę w turnieju reprezentowali Tomasz Szyszka, Kamil Szyszka i Damian Sobkowiak. Pomimo ambicji i dużego zaangażowania zawodników nasza drużyna zajęła ostatecznie 11 miejsce. Może w przyszłym roku …
Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów