Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Testy Gimnazjalne

Testy gimnazjalne zaczynają się dzisiejszego dnia. Nasi trzecioklasiści zmierzą się dziś z częścią humanistyczną , z matematyczno-przyrodniczą w czwartek, a z językiem obcym w piątek. Pytania i odpowiedzi znajdziecie już po napisaniu danego testu na stronach takich jak: http://www.dziennikwschodni.pl/ i www.stanra.com/gimna.htm . Za naszych uczniów przez te trzy dni będziemy trzymać kciuki! 🙂

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów