Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Pierwsze miejsce w powiatowym turnieju BRD

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Samochodowych w Żarach odbył się finał powiatowy zawodów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w którym brały udział reprezentacje 15-tu gimnazjów naszego powiatu . Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Tomasz Szyszka, Kamil Szyszka i Damian Sobkowiak. Po zaciętej walce z testami i na placu manewrowym ostatecznie zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentowali nasz powiat w finale wojewódzkim. Gratulujemy.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów