Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Dokąd Człowieku zmierzasz?

Dnia 7 kwietnia 2009r. aktorzy kółka teatralnego, prowadzonego przez p. Jadwigę Zaborowską przedstawili spektakl. pt. “Dokąd Człowieku zmierzasz?”, przedstawiony wcześniej na Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych w kinie “Luna” w Żarach .Widowisko, oprócz gry aktorskiej, wyróżniało się tańcem, dobrze dobraną muzyką i oczywiście efektem świetlnym. Pogrążyło uczniów gimnazjum, dyrekcję jak i naczucieli w refleksje na temat czynienia dobra, wyrządzania zła… pozdrawiam. K. Marzec

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów