Długo oczekiwane – Nad Betlejem w ciemną noc

Dnia 19.12.2008r uczniowie gimnazjum przedstawiali spektakl bożonarodzeniowy dla uczniów i pracowników gimnazjum w Gminnym Ośrodku Kultury. Przedstawienie zatytułowane było : “Nad Betlejem w ciemną noc”. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wśród zgromadzonych byli także radni gminy z wójtem na czele. Ponadto spektakl był wystawiony ponownie dzień później 20.12.2008r. Tym razem młodzież nasz występowała dla szerszej społeczności tuplickiej w ramach Gminnej Wigilii dla samotnych i ubogich zorganizowanej przez MOPS i Caritas. Przedstawienie to było przygotowane przez Ks. Michała Zyge oraz Julitę Sarnowską-Sieńko.