Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Długo oczekiwane – Nad Betlejem w ciemną noc

Dnia 19.12.2008r uczniowie gimnazjum przedstawiali spektakl bożonarodzeniowy dla uczniów i pracowników gimnazjum w Gminnym Ośrodku Kultury. Przedstawienie zatytułowane było : “Nad Betlejem w ciemną noc”. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wśród zgromadzonych byli także radni gminy z wójtem na czele. Ponadto spektakl był wystawiony ponownie dzień później 20.12.2008r. Tym razem młodzież nasz występowała dla szerszej społeczności tuplickiej w ramach Gminnej Wigilii dla samotnych i ubogich zorganizowanej przez MOPS i Caritas. Przedstawienie to było przygotowane przez Ks. Michała Zyge oraz Julitę Sarnowską-Sieńko.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów