Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Po godzinach – Zrób to sam

Whosegame.pl to nowy serwis WWW uruchomiony przez portal Wirtualna Polska. Platforma ta przeznaczona jest dla fanów gier zrealizowanych w technologii Flash. Na stronie znajdziemy nie tylko gotowe projekty ? Whosegame.pl oferuje nam także możliwość samodzielnego tworzenia gier za pomocą dołączonych narzędzi. Obecnie serwis udostępnia prawie 600 różnego typu rozgrywek z rozmaitych gatunków (na przykład przygodówek, strategii czy sportu i innych). Ich liczba ma systematycznie rosnąć. Na stronie  http://whosegame.pl moża też wziąć udział w konkursie z nagrodami:) (źródło Komputer Świat).

Informacje na stronie: http://whosegame.pl
Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów