Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Pierwsza pomoc

W październiku do naszego gimnazjum przyjechała Straż Graniczna. Ich celem było pokazanie nam jak powinna wyglądać pierwsza pomoc i jak trzeba się zachować, gdy widzimy nieprzytomną osobę. Cały pokaz udał się wspaniale. Funkcjonariusze wszystko wytłumaczyli po kolei i dokładnie, a na koniec nawet poprosili kilku uczniów aby pokazali czego nauczyli się z pierwszej pomocy. Straż zaprezentowała m.in. w jakiej pozycji trzeba ułożyć nieprzytomnego, jakwykonać sztuczne oddychanie oraz jakie czynności należy zrobić przy złamaniu. Agnieszka Bałut
Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów